Projekt Mobility - Anglie - Vyhodnocení PDF Tisk Email

Program Leonardo da Vinci – VETPRO

V rámci programu Leonardo da Vinci – VETPRO se ve dnech 24. 4. až 8. 5. 2014 zúčastnilo osm zaměstnanců akciové společnosti 5 Points Group zahraniční stáže ve Velké Británii.

V partnerské organizaci The Training Partnership Ltd. ve městě Torquay a okolí absolvovali odborné přednášky na téma vzdělávání v oblasti bezpečnostních služeb. Seznámili se s koncepcí bezpečnostních služeb ve Velké Británii, technologiemi, inovacemi, systémem řízení a spoluprací mezi SBS a veřejnou správou.

Partnerská organizace zajistila zajímavý program s přednáškami a praktickými ukázkami činností subjektů v oblasti výkonu bezpečnostních a sociálních služeb. Účastníci absolvovali kromě jiného např.:

- v Torquay návštěvu pracoviště operátorů bezpečnostních kamerových systémů

- v South Devon profesní trénink veřejných uniformovaných služeb

– v Torre Abbey prohlídku zabezpečení historické budovy

- V Kents Cavern prohlídku jeskynního komplexu a setkání s majiteli objektu na téma zajištění bezpečnostních a pořadatelských služeb akcí konaných v jeskyních

- v Paingtonské zoologické zahradě schůzku s pracovníky zajišťujícím bezpečný provoz v zoo.


Účastníci hodnotili absolvovanou stáž velmi pozitivně. Kromě rozšíření svých odborných znalostí a tak i z hlediska možnosti spolupráce do budoucnosti. 5 Points Group, a.s. plánuje pokračovat ve spolupráci s partnerskou organizací v oblasti vzdělávání zaměstnanců.

Podrobné výsledky stáže budou prezentovány ostatním zaměstnancům společnosti na schůzce, která se uskuteční na podzim tohoto roku.

----> Fotogalerie <----